W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.

Jesteś tutaj:

www.romak.pl
O firmie

O firmie

PPHU ROMAK jest zakładem z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w produkcji opakowań i wyrobów z tworzyw sztucznych do różnego rodzaju zastosowań. Od chwili powstania firma specjalizuje się w produkcji dla przemysłu chemicznego, motoryzacyjnego, spożywczego, budowlanego oraz dla indywidualnych odbiorców.

Wysokokwalifikowany personel, zapewnia ciągły rozwój w zakresie stosowanych przez nas rozwiązań technologicznych. Pracownicy produkcyjni oraz personel obsługi technicznej odbywa cykliczne szkolenia co przekłada się na osiąganie wysokiej jakości wyrobów.

Produkcja odbywa się metodami rozdmuchu, wtrysku i wytłaczania na formach własnych oraz powierzonych. Możemy produkować wyroby o gabarytach od 0,01 do 6kg z takich surowców jak: PE, PE-HD, PE-LD oraz PP

Oferujemy miedzy innymi:

  1. Opakowania:
    -butelki,
    -pojemniki,
    -słoje,
    -kanistry.
  2. Komponenty dla motoryzacji oraz budownictwa.

Aby w pełni spełniać wymagania jakościowe klientów wdrożyliśmy w 2002 roku System Zarządzania Jakością ISO 9001:2009, certyfikowany i potwierdzony przez TUV NORD. Towarzyszy temu systematyczna rozbudowa zakładu oraz poszerzanie i modernizacja parku maszynowego, skutkująca zwiększaniem wydajności i jakości naszych wyrobów.


Zapraszamy do współpracy
Zespół PPHU ROMAK

Aktualności:

tel. +48 32 218 01 11

Zarządzanie jakością
zobacz nasze certyfikaty


2011 © Romak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: