Romak - twój producent opakowań z tworzyw sztucznych

Certyfikaty

W trosce o wysoką jakość naszych wyrobów i powtarzalność procesów na każdym etapie produkcji wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015. PPHU ROMAK spełnił warunki dopuszczenia większości oferowanych opakowań do produkcji, po uprzednim przeprowadzeniu przez ośrodki badawcze szeregu badań jakościowych i wytrzymałościowych
Zobacz ofertę
Romak - twój producent opakowań z tworzyw sztucznych - Produkty butelki słoje dozowniki
Certyfikaty i nagrody
Zielona Odznaka PRS 2022

PPHU Romak wraz z  partnerami Green Label, aktywnie przyczynia się do ponownego wykorzystania palet,  tworząc tym samym zrównoważoną sieć producentów, przetwórców, przewoźników, magazynów, handlowców i dystrybutorów odpowiedzialnych za środowisko. Dzięki temu jesteśmy w stanie zmaksymalizować odzyskiwanie naszych palet i zapewnić jak najczęstsze ich ponowne wykorzystywanie.

Green Label
Certyfikat PN-EN ISO 9001:2015-10

W trosce o wysoką jakość naszych wyrobów i powtarzalność procesów na każdym etapie produkcji wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015-10.

PPHU ROMAK spełnił warunki dopuszczenia większości oferowanych opakowań do produkcji, po uprzednim przeprowadzeniu przez ośrodki badawcze szeregu badań jakościowych i wytrzymałościowych.

Wśród produktów certyfikowanych znajdują się:

–  Kanister 5l K17
–  Kanister 10l K20
–  Kanister 20l K9
–  Kanister 20l K19
–  Kanister 30l K16

Certyfikat RGP
Romak - twój producent opakowań z tworzyw sztucznych - Certyfikaty
Nagrody
Romak - twój producent opakowań z tworzyw sztucznych - nagrody
Klauzula RODO

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowych przepisów o ochronie danych osobowych (RODO), chcieliśmy poinformować Państwa o tym, w jaki sposób i w jakim celu przetwarzamy Państwa dane osobowe w PPHU Romak.

Zobacz RODO
Ogólne warunki sprzedaży

Zachęcamy do zapoznania się z Ogólnymi Warunkami Sprzedaży w PPHU Romak. W celu zapoznania się z treścią OWS nalezy kliknąć przycisk „Zobacz OWS”.

Zobacz OWS
Nasze mocne strony

Firma PPHU ROMAK z siedzibą w Tychach została założona w 1983 roku i obecnie jest jednym z wiodących producentów opakowań i wyrobów z tworzyw sztucznych w Polsce.

01

Najwyższa jakość produktów

Stosowane do produkcji surowce są najwyższej jakości, a cały proces produkcyjny objęty jest ścisłym nadzorem. Nieustanne dążenie do innowacyjności, modernizacji oraz podnoszenia kwalifikacji kadry pracowniczej pozwala na funkcjonowanie nie tylko na rynku lokalnym  ale i poza granicami naszego kraju.

02

Bogata oferta opakowań

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom , poszerzamy asortyment w nowych kategoriach produktowych. Stale aktualizujemy naszą ofertę, co pozwala nam dostosować się do coraz to bardziej rygorystycznych przepisów i oczekiwań rynku.

03

Terminowość

Dzięki profesjonalnemu podejściu, wysokiej jakości i terminowości naszych usług, docieramy do najbardziej wymagających Klientów z branży chemicznej, budowlanej, motoryzacyjnej, medycznej, rolniczej czy wielu innych.

04

Indywidualne podejście

W zakresie naszej działalności leży również realizacja projektów zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych Klientów. Stosowane do produkcji surowce są najwyższej jakości, a cały proces produkcyjny objęty jest ścisłym nadzorem.

05

ISO 9001:2015

Od 2004 roku w firmie został wdrożony system zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015.

06

Specjalistyczne certyfikaty

Wybrane linie produktowe posiadają stosowne certyfikaty na materiały niebezpieczne, atest na kontakt z żywnością oraz certyfikat bezpieczeństwa uprawniający do stosowania naszych opakowań w podziemnych zakładach górniczych.

Masz pytania, napisz do nas!