Romak - twój producent opakowań z tworzyw sztucznych
5-18 sierpnia - nieczynne - PRZERWA PRODUKCYJNA

O firmie

W trosce o wysoką jakość naszych wyrobów i powtarzalność procesów na każdym etapie produkcji wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015. PPHU ROMAK spełnił warunki dopuszczenia większości oferowanych opakowań do produkcji, po uprzednim przeprowadzeniu przez ośrodki badawcze szeregu badań jakościowych i wytrzymałościowych.
Zobacz ofertę
Romak - twój producent opakowań z tworzyw sztucznych - Produkty butelki słoje dozowniki
O firmie
PPHU ROMAK jest zakładem z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w produkcji opakowań i wyrobów z tworzyw sztucznych do różnego rodzaju zastosowań. Od chwili powstania firma specjalizuje się w produkcji dla przemysłu chemicznego, motoryzacyjnego, spożywczego, budowlanego oraz dla indywidualnych odbiorców.

– Właściciel firmy

Wysokokwalifikowany personel, zapewnia ciągły rozwój w zakresie stosowanych przez nas rozwiązań technologicznych. Pracownicy produkcyjni oraz personel obsługi technicznej odbywa cykliczne szkolenia co przekłada się na osiąganie wysokiej jakości wyrobów.

Produkcja odbywa się metodami rozdmuchu, wtrysku i wytłaczania na formach własnych oraz powierzonych. Możemy produkować wyroby o gabarytach od 0,01 do 6kg z takich surowców jak: PE, PE-HD, PE-LD oraz PP

Oferujemy miedzy innymi:

  1. Opakowania:
    -butelki,
    -pojemniki,
    -słoje,
    -kanistry.
  2. Komponenty dla motoryzacji oraz budownictwa.

Aby w pełni spełniać wymagania jakościowe klientów wdrożyliśmy w 2002 roku System Zarządzania Jakością ISO 9001:2009, certyfikowany i potwierdzony przez TUV NORD. Towarzyszy temu systematyczna rozbudowa zakładu oraz poszerzanie i modernizacja parku maszynowego, skutkująca zwiększaniem wydajności i jakości naszych wyrobów.

Nasze zobowiązania
Romak - twój producent opakowań z tworzyw sztucznych - Ekologia i obieg zamknięty
Romak - twój producent opakowań z tworzyw sztucznych - Ekologia i obieg zamknięty
Zrównoważony rozwój i ekonomia

Wkładamy wiele wysiłku w trwały rozwój firmy i ciągłą weryfikację oraz dążenie  do dopasowania wszystkich procesów produkcyjnych do wymagań środowiska naturalnego.

Ekologiczne projekty
Projektujemy produkty w sposób umożliwiający ich recykling.
Małe ilości odpadów

Przy każdym etapie produkcji minimalizuje ilość wygenerowanych odpadów.

Recykling

Wykorzystujemy materiały pochodzące z recyklingu.

Energia odnawialna

Wykorzystujemy energię ze źródeł odnawialnych.

Nasze mocne strony

Firma PPHU ROMAK z siedzibą w Tychach została założona w 1983 roku i obecnie jest jednym z wiodących producentów opakowań i wyrobów z tworzyw sztucznych na polskim rynku.

01

Najwyższa jakość produktów

Stosowane do produkcji surowce są najwyższej jakości, a cały proces produkcyjny objęty jest ścisłym nadzorem. Nieustanne dążenie do innowacyjności, modernizacji oraz podnoszenia kwalifikacji kadry pracowniczej pozwala na funkcjonowanie nie tylko na rynku lokalnym  ale i poza granicami naszego kraju.

02

Bogata oferta opakowań

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom , poszerzamy asortyment w nowych kategoriach produktowych. Stale aktualizujemy naszą ofertę, co pozwala nam dostosować się do coraz to bardziej rygorystycznych przepisów i oczekiwań rynku.

03

Terminowość

Dzięki profesjonalnemu podejściu, wysokiej jakości i terminowości naszych usług, docieramy do najbardziej wymagających Klientów z branży chemicznej, budowlanej, motoryzacyjnej, medycznej, rolniczej czy wielu innych.

04

Indywidualne podejście

W zakresie naszej działalności leży również realizacja projektów zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych Klientów. Stosowane do produkcji surowce są najwyższej jakości, a cały proces produkcyjny objęty jest ścisłym nadzorem.

05

ISO 9001:2015

Od 2004 roku w firmie został wdrożony system zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015.

06

Specjalistyczne certyfikaty

Wybrane linie produktowe posiadają stosowne certyfikaty na materiały niebezpieczne, atest na kontakt z żywnością oraz certyfikat bezpieczeństwa uprawniający do stosowania naszych opakowań w podziemnych zakładach górniczych.

Masz pytania, napisz do nas!