Romak - twój producent opakowań z tworzyw sztucznych

AGD

Stale poszukujemy nowych rozwiązań charakteryzujących się ciekawym wzornictwem. Bogaty asortyment opakowań dostosowujemy do konkretnego rodzaju wsadu i jego szczególnych właściwości. W zależności od dozowanej zawartości oferujemy szereg zamknięć o różnych funkcjach i właściwościach. Ponadto dla tej branży oferujemy również produkcję elementów technicznych takich jak: rury poboru i spuszczania wody dla zmywarek domowych, przemysłowych oraz pralek, przewody recyrkulacji, komory powietrzne, przepustnice, regulatory przepływu wody, przewody dozujące.
Zobacz ofertę
Romak - twój producent opakowań z tworzyw sztucznych - Detale techniczne AGD
AGD
Romak - twój producent opakowań z tworzyw sztucznych - Detale techniczne AGD_3
Romak - twój producent opakowań z tworzyw sztucznych - Detale techniczne AGD_2
AGD

Oferujemy produkcję elementów technicznych dla sektora AGD.  Uczestniczymy w procesach projektowo – wdrożeniowych oferując wsparcie techniczne i  zaplecze produkcyjne. Firmy poszukujące nowych kooperacji, zapraszamy do współpracy.

Pobierz specyfikację
Nasze mocne strony

Firma PPHU ROMAK z siedzibą w Tychach została założona w 1983 roku i obecnie jest jednym z wiodących producentów opakowań i wyrobów z tworzyw sztucznych w Polsce.

01

Najwyższa jakość produktów

Stosowane do produkcji surowce są najwyższej jakości, a cały proces produkcyjny objęty jest ścisłym nadzorem. Nieustanne dążenie do innowacyjności, modernizacji oraz podnoszenia kwalifikacji kadry pracowniczej pozwala na funkcjonowanie nie tylko na rynku lokalnym  ale i poza granicami naszego kraju.

02

Bogata oferta opakowań

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom , poszerzamy asortyment w nowych kategoriach produktowych. Stale aktualizujemy naszą ofertę, co pozwala nam dostosować się do coraz to bardziej rygorystycznych przepisów i oczekiwań rynku.

03

Terminowość

Dzięki profesjonalnemu podejściu, wysokiej jakości i terminowości naszych usług, docieramy do najbardziej wymagających Klientów z branży chemicznej, budowlanej, motoryzacyjnej, medycznej, rolniczej czy wielu innych.

04

Indywidualne podejście

W zakresie naszej działalności leży również realizacja projektów zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych Klientów. Stosowane do produkcji surowce są najwyższej jakości, a cały proces produkcyjny objęty jest ścisłym nadzorem.

05

ISO 9001:2015

Od 2004 roku w firmie został wdrożony system zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015.

06

Specjalistyczne certyfikaty

Wybrane linie produktowe posiadają stosowne certyfikaty na materiały niebezpieczne, atest na kontakt z żywnością oraz certyfikat bezpieczeństwa uprawniający do stosowania naszych opakowań w podziemnych zakładach górniczych.

Masz pytania, napisz do nas!