Romak - twój producent opakowań z tworzyw sztucznych

Detale techniczne

Produkujemy i dostarczamy techniczne detale z tworzyw sztucznych dla klientów z wielu branż przemysłu a w tym: elektronicznej, sprzętu gospodarstwa domowego, kolejowej, budowlanej i motoryzacyjnej. Realizujemy wszystkie etapy produkcji, służymy pomocą i doradztwem.
Zobacz ofertę
Romak - twój producent opakowań z tworzyw sztucznych - Detal 2 Detale techniczne
Detale techniczne
Romak - twój producent opakowań z tworzyw sztucznych - Detale techniczne 1
Rozdmuchowe i wtryskowe elementy techniczne.

Realizujemy elementy techniczne dla różnych gałęzi przemysłu. Wspólnie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań jednocześnie oferując kompleksową obsługę.

Romak - twój producent opakowań z tworzyw sztucznych - detale dla branży motoryzacyjnej Automotive
Usługi produkcyjne.

Nowoczesny park maszynowy, wyposażony w urządzenia peryferyjne i pomiarowe pozwala nam realizować elementy o zróżnicowanych gabarytach i stopniu skomplikowania. W ramach naszej działalności świadczymy usługę produkcji na formach powierzonych. Możliwości technologiczne naszego parku maszynowego pozwalają na realizację detali od 0,1L  do 120 l  masy wyrobu.

Romak - twój producent opakowań z tworzyw sztucznych - Detale techniczne 3
Twój projekt - nasza realizacja.

Wieloletnie doświadczenie oraz własna narzędziownia pozwalają nam zapewnić kompleksową obsługę na najwyższym poziomie . WSZYSTKICH PARTNERÓW BIZNESOWYCH zainteresowanych nowym wdrożeniem zapraszamy do kooperacji.

Nasze mocne strony

Firma PPHU ROMAK z siedzibą w Tychach została założona w 1983 roku i obecnie jest jednym z wiodących producentów opakowań i wyrobów z tworzyw sztucznych w Polsce.

01

Najwyższa jakość produktów

Stosowane do produkcji surowce są najwyższej jakości, a cały proces produkcyjny objęty jest ścisłym nadzorem. Nieustanne dążenie do innowacyjności, modernizacji oraz podnoszenia kwalifikacji kadry pracowniczej pozwala na funkcjonowanie nie tylko na rynku lokalnym  ale i poza granicami naszego kraju.

02

Bogata oferta opakowań

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom , poszerzamy asortyment w nowych kategoriach produktowych. Stale aktualizujemy naszą ofertę, co pozwala nam dostosować się do coraz to bardziej rygorystycznych przepisów i oczekiwań rynku.

03

Terminowość

Dzięki profesjonalnemu podejściu, wysokiej jakości i terminowości naszych usług, docieramy do najbardziej wymagających Klientów z branży chemicznej, budowlanej, motoryzacyjnej, medycznej, rolniczej czy wielu innych.

04

Indywidualne podejście

W zakresie naszej działalności leży również realizacja projektów zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych Klientów. Stosowane do produkcji surowce są najwyższej jakości, a cały proces produkcyjny objęty jest ścisłym nadzorem.

05

ISO 9001:2015

Od 2004 roku w firmie został wdrożony system zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015.

06

Specjalistyczne certyfikaty

Wybrane linie produktowe posiadają stosowne certyfikaty na materiały niebezpieczne, atest na kontakt z żywnością oraz certyfikat bezpieczeństwa uprawniający do stosowania naszych opakowań w podziemnych zakładach górniczych.

Masz pytania, napisz do nas!